TECADO SOFTWARE

Rozwiązania dedykowane dla ERP XL

ROZSZERZENIA I DODATKI

     Comarch ERP XL to jeden z najpopularnijeszych systemów ERP w Polsce. Został zaprojektowany w sposób umożliwiający modyfikację i rozszerzanie istniejących funkcjnonalności oraz pełną integrację z systemami zewnętrznymi.

Oferujemy rozwiązania stworzone w technologiach .NET: aplikacje dla Windows, narzędzia przeglądarkowe, strony www jako pełne wersje oraz na urządzenia mobilne, VBA z wykorzystaniem MS EXCEL itp...

INTEGRACJE

Integrujemy XL z systemami zewnętrznymi typu WMS, SFA czy EDI. Wymieniamy dokumenty i komunikaty w formie elektronicznej z operatorami:
ASSECO (EBI CONECTOR);
COMARCH (ECOD);
SAGRA (EMIGO); 
Dla współpracy z XL wykorzystujemy mechanizmy modułu programistycznego (Mała i Duża Hydra) oraz API (zarówno bibliotek ERP XL jak i własnych).

WYBRANE ROZWIĄZANIA DLA XL:

GRATISY

MODUŁ WYDAŃ
 

Automatyczna weryfikacja spełnienia warunków handlowych względem ustalonych wcześniej warunków progowych. Generowanie zleceń wydania gratisu (komunikacja z producentem rozliczającym wydawanie gratisów)

PELIKAN

MODUŁ ZAMÓWIEŃ

Integracja XL z dowolnymi systemami EDI (CONNECTOR, ECOD, SAGRA). Niezależny od operatora zewnętrznego system rozpoznawania pozycji, kontrahenta i przeliczników. Możliwość importu wg własnych słowników powązań z ASO producenta. Zbiorcze baza wszystkich importowanych dokumentów.

PANEL KIEROWNIKA

INTEGRACJA  
XL+WMS

Nadzór obciążenia i aktualnych zadań magazynierów wykorzystujących skanery (kolektory) magazynowe. Analiza wydajności i wynagrodzenia dla ustalonych wskaźników.

DOKSENDER

WYMIANA    KOMUNIKATÓW

Automatyczna kumunikacja i wysyłka dokumentów dla sprzedaży detalicznej np. KCMARKET, PCMARKET, SMALL BUSINESS, MAGNAT etc.

iTERATIO

MODUŁ RAPORTOWY
  

Dostęp do raportów 24h z dowolnych urządzeń mobilnych. Budowa indywidualnych raportów i zestawień.

TECADO SOFTWARE

KONTAKT:
Email: info@tecado.pl
Phone: +48 888 555 003
Web: www.tecado.pl